O nás I About Us

(in english below)

Poznáte to. Často rozmýšľame o vhodných darčekoch, snažíme sa našich blízkych alebo obchodných partnerov prekvapiť, byť originálni a zároveň praktickí. Hľadáme, čo sa hodí ako vianočný darček, narodeninový darček, či len ako poďakovanie alebo pozornosť. A veľakrát až skutočne na poslednú chvíľu, tesne pred oslavou či stretnutím s obdarovanou osobou.

Online obchod Darcekove-vouchery.sk vám v tom môže pomôcť. Večera v štýlovej reštaurácii podľa vkusu obdarovaného môže byť tým správnym darčekom - zážitkovým a zároveň aj praktickým. Navyše ho nemusíte nikde zháňať, objednáte si ho rýchlo a jednoducho cez nás. Voucher budete mať za krátku chvíľu vo vašej e-mailovej schránke v elektronickej podobe (ktorú si môžete vytlačiť alebo obdarovanému preposlať), alebo ho dostanete fyzicky vytlačený na fotopapier a zabalený do tvrdšieho papiera a elegantnej obálky s doručením poštou, alebo kuriérom.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v segmente reštaurácií na iných projektoch, sme pre vás pripravili tento projekt a vybrali výborné reštaurácie, ktorých návštevu zároveň odporúčame a "ručíme" za to, že v nich nájdete kvalitné služby. Samozrejme najlepšie bude keď si to priamo vyskúšate. :)

Naša ponuka začala reštauráciami ale postupne ju dopĺňame aj o iné kvalitné služby a produkty. Darčekový voucher na masáž, wellness, pobyt, kurz, workshop, konzultáciu, a nákup v obchode či e-shope môže byť tiež skvelým darčekom. 

Prečo nakupovať na Darcekove-vouchery.sk?

 • V ponuke máme len overené a kvalitné reštaurácie a iné služby
 • Zbavíme vás zhonu spojeného s nákupom darčekov
 • Šetríme váš čas. Vouchery môžete mať za krátku chvíľu u seba a nemusíte nikam chodiť
 • Môžete si vybrať elektronický voucher, ktorý vám príde e-mailom
 • alebo vám voucher pekne vytlačíme a pošleme kuriérom alebo poštou
 • Na jednom mieste môžete vyriešiť viac darčekov, jednoducho a rýchlo
 • Platiť môžete pohodlne online cez platbu kartou, bankovým prevodom, či cez Apple Pay, Paypal atď.
 • Novinkou je aj možnosť platby na dobierku - ale LEN pri vytlačených voucheroch s doručením poštou alebo kuriérom
 • Môžete obdarovaného prekvapiť tým, že mu voucher doručíme priamo 
 • Nakupovať môžete skutočne až na poslednú chvíľu

Veríme, že sa vám tento náš projekt bude páčiť a tešíme sa na vaše postrehy a spätnú väzbu.

V prípade že ste reštaurácia alebo ponúkate iné služby alebo produkty a mali by ste záujem stať sa naším obchodným partnerom, kontaktujte nás, radi sa s vami porozprávame o spolupráci.

Za tím Darcekove-vouchery.sk

Kamila Slašťanová 

info@darcekove-vouchery.sk
0905 759 691

 

About Us

Are you familiar with this situation? 

You are trying to find the perfect gift. For a friend, family, colleague or your business partner. You want the gift to be original, practical. You are searching for something suitable as a Christmas gift, Birthday gift or a Gift as a thankful gesture. Lots of times you are desperately searching for the right gift at the last minute. 

Our store darcekove-vouchery.sk is ready to help you. Dinner in a stylish restaurant,  accommodation in a nice hotel or a wellness? This can be the perfect gift  - practical, original, experience gift. The best part is, you don’t need to leave your couch to buy it. You can easily order the gift voucher via our online store, pay online, and you will get the voucher in a short while into your e-mail box. You can print it and the gift is ready. If you prefer the voucher to be printed by us and sent to your mail, we can do that also. Voucher will be printed on a photo paper, packed nicely in an envelope and delivered to you by mail or a delivery service. 

Thanks to years of experience in gastronomy segment, we prepared this online store, taking into consideration the quality of the services of each of our partners. So that you do not need to worry whether The presentee will be satisfied with the service received. 

We started we the restaurant gift vouchers, but now, we are adding more, quality services. Gift vouchers for massages, wellness, hotel stays, courses…Even the open gift voucher to pick any of our partners can be a great gift. 

We use darcekove-vouchery.sk?

 • There are only verified partners with high quality services and products
 • No stress associated with searching and buying gifts
 • We save your time. You can have the vouchers ready in a short while and you do not have to go anywhere
 • You can choose electronic voucher or a printed one sent by mail or courier
 • You can buy several gifts easily in a few minutes, in one store. 
 • Payments are done online, by card, by bank transfer, ApplePay, Paypal,.... 
 • If necessary, you can pay cash for your voucher to courier during delivery - only if you order printed voucher. 
 • You can surprise your loved ones and the voucher can be sent to them directly.
 • You can by your gift at the last moment with us :)

In case you run a restaurant or other establishment and you would like to become our partner, please feel free to contact us.

Team Darcekove-vouchery.sk

 

Referencie darčekové poukážky

 

PARTNERSKÉ TEMATICKÉ WEBY:

Menucka.skPizze.sk, Burgre.sk, Vegetarianske.sk, Ranajkove.sk, Donaska-online.sk, Hostiny.sk, Bryndzove-halusky.sk, RestauraciePreDeti.sk, StreetFoodWeb.sk, CateringWeb.sk, SushiWeb.skRestaurantGuide.sk, Dovolenkujte.sk