Ako nakupovať

Vyberte si reštauráciu resp. inú ponuku, o ktorú by ste mali záujem. V hornom menu môžete vyberať podľa orientačnej cenovej úrovne, názvu, lokality, či zamerania, alebo priamo na hlavnej stránke alebo po vyhľadaní si môžete vybrať konkrétnu prevádzku, ktorá vás zaujala. 

Každá reštaurácia resp. iná prevádzka má mini profil, kde sú o nej uvedené ďalšie informácie a uverejnené fotografie. V profile nájdete aj informáciu o tom, aké darčekové vouchery daná prevádzka ponúka.

Na výber sú rôzne hodnoty voucherov, od 20 € vyššie. Do nákupného košíka môžete vložiť viac voucherov rôznych hodnôt. 

Tiež sú na výber rôzne typy voucherov:

   1. Elektronický voucher (len e-mailom) - voucher doručíme e-mailom a vy si ho vytlačíte.
   2. Vytlačený aj elektronický voucher (e-mailom aj poštou alebo kuriérom) - doručíme vám ho rovnako ako pri prvom type - emailom, ale zároveň vám voucher aj pekne vytlačíme a odošleme na vašu adresu, alebo ak nám napíšete o tom v poznámke, môžeme voucher odoslať priamo aj s venovaním na adresu obdarovaného. Za túto verziu účtujeme za tlač a balenie (+elegantná obálka k voucheru) príplatok 3 €. 

  Pokiaľ máte záujem o vytlačený resp. originálny voucher, je potrebné vybrať si spôsob doručenia. Na výber máte doručenie poštou za príplatok 2,90 € alebo kuriérom za príplatok 5,90 €. 

  Ďalším krokom objednávky je výber spôsobu platby. Na výber je:
    1. Priama platba kartou cez bezpečnú platobnú bránu - po úspešnom dokončení máme informáciu o úhrade hneď u nás.
    2. Platba bankovým prevodom - Platba bankovým prevodom môže trvať 1-2 pracovné dni. (Pri platbe z Tatrabanky, VÚB banky a Slovenskej Sporiteľne máme informáciu o platbe tiež okamžite)
    3. Paypal - po úspešnom dokončení máme informáciu o úhrade hneď
    4. Apple Pay - detto
    5. Platba dobierkou je možná len pri vytlačených a originálnych voucheroch s doručením poštou alebo kuriérom a je spoplatnená príplatkom 1 €.

   Do poznámky nám môžete napísať čokoľvek, čo by ste nám radi dali vedieť v súvislosti s vašou objednávkou a tiež informáciu o tom, či chcete aby sme voucher odoslali priamo obdarovanej osobe. V tom prípade môžete doplniť aj vaše venovanie.

   Po prijatí objednávky vám príde najskôr automatická informácia o jej prijatí aj so sumarizáciou objednávky a následne vám ju e-mailom potvrdíme a oznámime orientačný termín doručenia, pri elektronických voucheroch vám v krátkom čase pošleme voucher e-mailom. V prípade nejasností ohľadom objednávky vás budeme kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.